Hoci sa americký herec Jon Cryer objavil v niekoľkých televíznych projektoch, jeho tvár si väčšina ľudí spája najmä s postavou nenapraviteľného babráka Alana Harpera v seriáli Dva a pol chlapa. Staromódny štýl obliekania, úlisné správanie či nekonečné trapasy sú však pre herca už minulosťou. Najnovšie sa totiž predstaví ako brutálny drsňák!

Seriálový brat večného sukničkára Charlieho Harpera sa kedysi do role Alana vžil naozaj bravúrne. Populárny herec sa tak do pamäte divákov zapísal ako obyčajný ťuťmák, ktorého život bola jedna veľká tragikomédia.

dva a pol chlapa

Priaznivci známeho herca, scenáristu a producenta preto ostali úplne nadšení úžasnou rolou, na akú sa Jon Cryer najnovšie podujal. Bývalý seriálový Alan sa totiž už onedlho objaví v novej sérii amerického seriálu Supergirl, ktorý prináša moderné spracovanie dobre známych príbehov o Supermanovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

K tejto snímke však okrem hrdinky s výnimočnými schopnosťami neodmysliteľne patrí aj sebavedomý boháč Lex Luthor. Málokto by ale čakal, že si negatívneho hrdinu s tučným finančným obnosom na konte a s neľútostným prístupom k životu zahrá niekdajší „chudáčik“ zo sitcomu Dva a pol chlapa. Nálepka nešikovného Alana Harpera je tak definitívne nahradená postavou drsňáckeho Lexa Luthora. To je parádna zmena, čo poviete?

lex luthor

Zdroj/Foto: Instagram/#Joncryer