Herečku Nicole Kidman netreba nijak zvlášť predstavovať. Kedysi krásna ryšavka sa objavila v mnohých kultových snímkach a častokrát aj po boku bývalého partnera Toma Cruisa. Postupom času sa však menila takmer na nepoznanie, no najnovšie zábery známej krásky doslova vyrážajú dych!

Vo svete šoubiznisu je bežným javom, že populárne tváre v určitom veku prepadajú mánii seba zdokonaľovania. Tomuto trendu sa nevyhla ani očarujúca Nicole Kidman, ktorá už neraz skončila v rukách plastických chirurgov. Slávna herečka tak za posledné roky podstúpila viacero zákrokov. Dokonca “odhodila” aj príťažlivú červenú hrivu a dnes sa prezentuje ako blondínka.

nicole kidman

Svetoznáma diva sa tento rok podieľala na nakrúcaní nového diela Destroyer, kde dokonca stvárňuje hlavnú rolu. Strhujúci príbeh, ktorý zachytáva neľahké poslanie policajtky, bude oficiálne vypustený do kín koncom tohto roka. Práve kvôli nakrúcaniu filmu Destroyer sa nežná kráska zmenila na totálne inú osobu.

Po zhliadnutí fotografií s hlavnou hrdinkou ostanete v poriadnom šoku. Na snímkach sa totiž nachádza samotná Nicole, no výzorom pripomína skôr strhanú a chabú bytosť. Niet pochýb o tom, že maskéri sa na nej skutočne vyšantili. Za svoj výkon si herečka dokonca vyslúžila aj nomináciu na Zlatý Glóbus v kategórii Najlepšia herečka. Ak je i filmová novinka naozaj taká vydarená ako dychberúca premena obľúbenej hviezdy, potom sa zrejme máme na čo tešiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

nicole kidman

Zdroj: Instagram/Destroyermovie | Foto: Instagram/Destroyermovie, Nicolekidman