Svetoznáma tenistka Dominika Cibulková sa preslávila nielen kariérnymi úspechmi, ale i veľkou láskou k móde. No zatiaľ čo na kurtoch si srdcia národa získať dokázala, za tú druhú stránku si od Slovákov neraz zlízla obrovskú kritiku. Najnovšie sa však športovkyňa predviedla ako skutočná Femme Fatale.

Okolo Cibulkovej sa toho za poslednú dobu popísalo viac než dosť, pričom verejnosť si ju spája predovšetkým s kauzou zvieracích kožuchov, ktorá prednedávnom vyvolala obrovský rozruch. A hoci sa do populárnej plavovlásky navážali fanúšikovia i známe osobnosti, ona naďalej pokračuje v prezentácii štýlom sebe vlastným.

cibulkova

Tentokrát však Dominika ukázala, že zo seba dokáže vyčarovať pravú dámu aj bez použitia hriešne drahých kožušín. Tenistka stavila na francúzsky štýl a s pomocou svojho módneho stylistu Andreja Kusalíka sa premenila na poriadne zmyselnú krásku.

Dlhé šedé sako s veľkým opaskom v kombinácii s čiernou trblietavou sukňou a zlatými doplnkami vytvorili famózny výsledok. Perfektný dojem francúzskej dámy dolaďuje aj typická červená baretka a dokonale zvodné líčenie, s akým by sme mladú športovkyňu na ulici možno ani nespoznali. Za tento outfit si Cibulková konečne namiesto nekonečných výčitiek vyslúžila od priaznivcov aj slová chvály.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika cibulkova

Zdroj/Foto: Instagram/Domicibulkova