Obľúbená hviezda slovenských reality šou Nora Kabrheľová, známejšia ako Mojsejová, má na svojom Instagrame 65 tisíc sledovateľov, s ktorými sa pravidelne delí o útržky života dôchodkyne. Prednedávnom televízna Šéfka pridala snímku, kde jej vidieť do tváre – fanúšikovia ju zasypali komplimentami. 

Norika má už neuveriteľných 63 rokov, čomu sa vďaka jej aktivite ťažko verí. Len prednedávnom sa spojila so SLAYTIIINOU, vďaka čomu vznikol virálny hit Nedajte sa oj*bať! Podnikateľka na dôchodku taktiež odštartovala aj YouTube kariéru, no tej dala po pár videách zbohom.

Teraz sa kontroverzná celebrita z východného Slovenska podelila o selfie, vďaka ktorej sa jej fanúšikovia zhodli, že Kabrheľová na svoj vek nevyzerá. ,,Niekto starne, niekto mladne. To prvé nie je Váš prípad. Ako to je možné nepoberám, nechápem. Vyzeráte veľmi dobre,” chváli ju jedna zo sledovateliek.

Avšak pod spomínanou snímkou temperamentnej a prostorekej Košičanky sa objavila aj menšia kritika. ,,Ste kočka, ale prosím vás, linky na oči hore, nie dole. Padajú vám opticky oči a linka je rozmazaná. Bez urážky,” poradila neznáma. ,,Moja vec! A ako sa hovorí, že somárová starosť. Bez urážky,” zareagovala Nora, ktorá výtku ohľadom líčenia vzala s humorom. A čo vravíte vy? Pristane jej to?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/nora_kabrhelova, YouTube – SLAYTIIINA