Spevák a frontman skupiny Desmod Mário “Kuly” Kollár sa stal stálicou v porote markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, kde každé kolo hodnotí súťažiacich. Avšak nielen jeho bodovanie začína divákom komerčnej televízie prekážať. Na adresu otecka a manžela mladšej Lucie sa tak začali kriticky a ostro vyjadrovať. 

Takmer v každom dieli Kuly mieri pikantné komplimenty dobre vyzerajúcim tanečniciam a účinkujúcim dámam ostrosledovaného programu, čo neuniklo fanúšikom Tvojej tváre. Jeho početné komentáre tiel však začali divákom doslova vadiť.

V poslednej časti spomínanej šou sa jedna pochvala ušla aj Zuzane Belohorcovej, ktorú rodák z Nitry nakoniec ohodnotil plným počtom bodov. Mnohí si myslia, že práve dobrá postava v kostýme, ktorý na ňu poukázal, zabezpečil bývalej moderátorke víťazstvo.

,,Výborný kostým, musím povedať! Dobre zvolené to, že neboli tanečnice krajšie ako hlavná speváčka,” povedal počas hodnotenia porotca. A hoci Kuly svoje slová nepochybne myslí dobre, na oficiálnej facebookovej stránke Tvoja tvár znie povedome ho ľudia označujú za nechutného či odporného.

zuzana belohorcova

,,Akože Kuly by už mohol skľudniť hormón a nehodnotiť podľa toho, kto sa viac vyzlečie. Načo je tam taký porotca, ktorý keď pred ním tanečnice zavrtia zadkami, tak ani nevie, kto ako spieval?” sťažuje si diváčka. ,,Keď začne, okamžite prepínam,” priznáva ďalší fanúšik šou.

,,Kulyho mám rada, no robí zo seba debila ako nadržaný 15-ročný fagan,” vyjadrila sa v rámci poroty istá fanúšička. ,,Kuly zaručene doma slintal, akoby doma nemal mladú ženu,” háda divák. Ako svoje komplimenty dámam na obrazovkách Markízy spevák vysvetľuje polovičke, nevedno. Avšak Lucia je určite chápavá a vie, že to jej manžel myslí vo všetkej početnosti. Všetky komentáre si môžete prečítať nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Tvoja tvár znie povedome, TV Markíza