Česká speváčka Monika Bagárová len nedávno vydala očakávaný singel s Denisom Lachom ,,Princess Of The Magic Land”, ale mimo tohto duetu sa na krásnu speváčku valí jedna nepríjemnosť za druhou.

Monika Bagárová sa pohybuje na hudobnej scéne už niekoľko rokov, ale ešte len teraz ju čakala oficiálna skúška dospelosti, a teda maturita. Česká speváčku ju tento týždeň (takmer) úspešne zvládla. Hoci sa mladučká kráska podelila s fanúšikmi o radosť z úspešnej maturity, priznala, že neurobila všetko. Didaktický test z češtiny Monika nezvládla, pretože potrebovala získať 44 percent, no získala len 42, a tak si túto skúšku bude musieť budúci rok v máji zopakovať. Aby toho nebolo na 22-ročnú Bagárovú málo, k danému neúspechu ešte aj ochorela. Monika je momentálne na antibiotikách a lieči si angínu. Napriek týmto nepríjemným okolnostiam sympatickej Češke prajeme skoré uzdravenie a v budúcom roku úspešné dokončenie maturitnej skúšky. :)

Monika Bagárová feat. Denis Lacho – Princess of the magic land

Video: YouTube.com | Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)