Kto by to bol povedal, že populárne „sesterské“ putá z televíznych obrazoviek, za ktoré by sme v reálnom živote aj vraždili, majú v skutočnosti na míle ďaleko od pravdy. Vo svete šoubiznisu to nemusí byť extra prekvapivé, no pre nás, fanúšičky tak dobre známych seriálov, sa môže rozpadnúť všetko, čomu sme doteraz verili.

 

Blake Lively & Leighton Meester

Dá sa povedať, že kariéru týchto dvoch herečiek poriadne nakopol až seriál Gossip Girl. Stvárnili v ňom kamarátky na život a na smrť, ktoré by sa ale nezaobišli bez veľkého množstva intríg a podrazov. 18-hodinové šichty na pľaci sa im však zrejme vypomstili a vyústilo to v nie najlepší vzťah v realite. Iné klebety zas hovoria, že všetky nezhody odštartovala Blake, keď nezagratulovala svojej hereckej kolegyni k zásnubám. Nech to bolo ako bolo, tie dve spolu nehovoria dodnes.

blake lively leughton meester gossip girl

Kim Catrall & Sarah Jessica Parker

Viete si predstaviť hrať najlepšiu kamošku niekoho, koho roky nenávidíte? To bol prípad nezabudnuteľných krások, ktoré stvárnili Samanthu a Carrie v seriáli Se* v meste (1998 – 2004). Konflikty sa objavili v čase, keď vyplávalo na povrch, že Sarah J. Parker zarába viac než dámy po jej boku. Kim to nikdy nevedela prekusnúť.

kim catrall sarah jessica parker sex v meste

Shannen Doherty & Alyssa Milano

Ich divadielko pri natáčaní čarodejníc bolo už zvykom. Alyssa bola ohľadom ich vzájomného vzťahu často veľmi otvorená a na verejnosti hovorila o „ťažkých dňoch“ na scéne s rivalkou. Našťastie pre ňu, rola Prue Halliwell (Shannen Doherty) skončila o čosi skôr a typické „stredoškolské“ výstupy i hádky v zákulisí sa mohli nadobro skončiť.

shannen doherty alyssa milano čarodejnice

Zdroj: popcrush.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.