Slnko, hudba, nadšenci tých najväčších rádiových hitov a jedinečná festivalová nálada. Práve toto sľubuje Fun Radio Dohoda, ktorá otvorí svoje brány všetkým milovníkom tej najlepšej slovenskej hudby!

Kým ste ich mali možnosť počas roka počuť iba z éteru rádia, prípadne na samostatných koncertoch, už onedlho prinesie Fun rádio tú najväčšiu hudobnú smršť roka! Na pódiu sa postupne predstaví špička slovenskej hudobnej scény a všetci návštevníci tak budú mať možnosť počuť najväčšie hity od Katky Knechtovej, Hexu, IMT SMILE, Polemicu, Adama Ďuricu, no predstaví sa aj jedinečná Sima Martausová či speváčka Mista. Jedným z najočakávanejších prekvapení bude vystúpenie famóznej Jany Kirschner, ktorá kvôli koncertu pricestuje až z ďalekého Anglicka, spolu s dcérou Matildou!

„Veľmi sa teším a so mnou aj celá rodina. Ja som do Bojníc chodila kedysi každý rok. Moja babka je totiž z obce pri Prievidzi Nedožery – Brezany. Teraz tam konečne zoberiem dcéru Matildu, ktorá sa príde pozrieť na môj koncert. Budem hrať so štyrmi skvelými hudobníkmi, s ktorými sme robili projekt Moruša. Keď sa postavíme na pódium, ide z toho neskutočná sila. Zahráme best of, teda najväčšie hity, ktoré si ľudia obľúbili za tých 20 rokov, čo som už na scéne. Na Bojnice sa však teším aj preto, že tam hrá Buty, legenda, ktorá ma veľmi ovplyvnila a inšpirovala,“ vraví Jana Kirschner. Všetci zúčastnení sa tak môžu tešiť na najväčšie hity, ako Modrá, Na čiernom koni, V cudzom meste a čo myslíte, zahrá aj svoju legendárnu ,,Žienku domácu”? :)

Okrem niekoľkonásobnej ,,zlatej slávice” sa na pódiu predstaví aj čoraz obľúbenejšia speváčka Sima Martausová. Tá si postupne svojimi jedinečnými koncertami a ľudskosťou záskava srdcia celého Slovenska. Okrem svojich overených hitov zaspieva aj skladby z pripravovaného albumu, ktorý vyjde v septembri. „Veľmi sa teším, že s kapelou budeme hrať na tomto festivale. Bude to náš prvý spoločný koncert, preto verím, že si ho spolu s publikom užijeme. Verím, že potešíme ľudí už len tým, že budeme hrať s láskou a že to budú cítiť. Rada by som zaspievala aspoň malú ochutnávku z nového albumu, ktorý vyjde v septembri. Takéto open air podujatia mám rada, užívam si leto, voľnosť, zábavu a tú krásnu festivalovú atmosféru. Keď vidím na koncerte vysmiate tváre ľudí, ktorí počúvajú a tešia sa z toho, že máme spoločný čas, tak je to tá najkrajšia odmena.“ No nie je úžasná?

Ako uvádza generálny riaditeľ Fun rádia Patrik Ziman, k Dohodám neodmysliteľne patria aj tváre Fun Rádia, medzi ktoré patrí Sajfa s Didianou, ale aj Junior s Marcelom. ,,Hlasy, ktoré denno- denne počúvate z éteru sa s vami budú zabávať na najväčšom letnom žúre! Festival tento rok odmoderujú na striedačku všetci vaši obľúbenci z rádia,“ uzatvára Patrik Ziman.

Tento rok sa môžete tešiť na jedinečnú zábavu až v piatich mestách – v Banskej Bystrici, v Nitre, v Malackách, v Bojniciach a v Poprade! Tiež sa už nemôžete dočkať tejto jedinečnej hudobnej smršte? :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)