Reality šou Farma sa teší na Slovensku veľkej obľube, inak by TV Markíza nepripravovala jej 13. sériu. Avšak programu, v ktorom sa to len tak hemží pikantnosťami a dramatickými zápletkami, prichádza konkurencia. Modrožltá televízia totiž pripravuje nový a hlavne omnoho odvážnejší projekt.

13. apríla odštartovali online kástingy do novej reality šou Love Island,, ktorú možno mnohí z vás poznajú zo zahraničných staníc. Na rozdiel od obľúbenej Farmy sa budú mať súťažiaci ako v bavlnke, nakoľko sa ich život na nejaké obdobie presunie do krásnej vily na Kanárskych ostrovoch.

Slnkom zaliate pláže, grilovačky, ale aj interaktívne súťaže. To všetko čaká na 20-tku mladých ľudí zo Slovenska a Česka, 10 žien a 10 mužov, ktorí si môžu užiť tie najšťavnatejšie tri mesiace svojho života a k tomu navyše získať lásku či dokonca rozprávkovú výhru. Avšak aby sa k nej dostali, budú musieť prejsť tŕnistou cestou flirtovania, tvorenia a rozbíjania párov a v neposlednom rade intrigovania.

,,Stratégia je totiž jasná – vydržať v páre až do konca a nenechať sa vyradiť. Ale ako to už býva, nikto si nemôže byť ničím istý, napríklad ani tým, či sa počas hry náhodou neobjavia noví „ostrovania“, ktorí zamiešajú už rozdanými kartami, rozdelia osvedčené dvojice, vytiahnu na výslnie doterajších outsiderov a prinesú turbulentnú dávku nového náboja na všetkých frontoch. Bude to poriadne iskriť,“ píše sa na webe Markízy. Nový formát zavíta na platformu VOYO na jeseň a diváci budú môcť dokonca prostredníctvom mobilnej aplikácie ovplyvňovať jeho dej.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: TV Markíza, Facebook/Love Island, Instagram/tvmarkizaofficial