Toto tohtoročná Farma ešte nevidela! Nežná Alex Mináriková sa len krátko po jej označení za druhú duelantku rozhodla radikálne porušiť pravidlá. Stalo sa tak počas posledného večera pred samotným rozstrelom, ktorý mali obe dievčatá stráviť v duelantských chatkách.

Alex Mináriková sa pred duelom proti Giuliane Santi rozhodla porušiť pravidlá v merítku, aký táto séria vidieckej reality šou ešte nezažila. Jeden z najdôležitejších predpisov totiž hovorí, že duelanti môžu opustiť chatky len v rámci toaletnej potreby, a to bez kontaktovania ostatných spoluhráčov.

alex minarikova farma

Avšak mladá podnikateľka sa počas noci tajne vykradla zo svojej búdky a ušla priamo medzi ostatných farmárov do spoločnej spálne, pri čom ju zachytila kamera. Zdá sa, že Alex zobrala svoj osud na statku na ľahkú váhu. Počas ranného čakania na moderátora Mareka Fašianga sa totiž dopustila identického prešľapu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Dáš mi fajku Maffy? Som nervózna, vytočili ma,“ opäťovne zavítala kráska na statok kvôli nikotínu, následkom čoho za ňou prišli muži z produkcie. „Mám SBS-ku, haha,“ Alex sa smiala, zatiaľ čo ju doprevádzal štáb. To, akým spôsobom bude jej rebélia potrestaná, sa dozvieme až v nasledujúcej epizóde.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk