Na Farme je poriadne dusno! Desiate jubilejné pokračovanie vidieckej reality šou má rýchlejší priebeh než ktorákoľvek z jej predchádzajúcich sérií. Už od počiatku sme totiž svedkami vypätých hádok a intríg, pričom nechýbali ani pikantnosti v podobe tajného románika dvoch farmárov.

Divákom modro-žltej televízie sa naskytol jedinečný pohľad. Stačilo pár pohárikov alkoholu a z pretvárky farmárov sa na televíznych obrazovkách stal program len pre dospelých. O bujarú zábavu na schátranom pozemku sa postarala dvojica Michaela (33) a Dominik (20) po tom, čo sa spolu vzdialili do spálne pre chudobných.

Celý záznam z ich tajného romániku nájdete >>>TU<<<

Ako to už však býva zvykom, žiadna aférka na Farme nezostane bez povšimnutia. Následky v podobe obdobia “hanby” po prepitej noci neminú ani pobláznených farmárov, ktorí si snáď pamätajú aspoň časť z noci plnej vášne.

Vidíš, čo ti dala farma, Domčo? To ti nikto nezoberie! Síce bude o tom vedieť celé Slovensko, ale aspoň prvýkrát v histórii sa to stalo. To o ten stĺp? Veď to tam aj tak vyzerá, to si ju musel riadne nadrapovať,“ znejú slová farmára Milana, ktorý si podal Dominika. Ten totiž priznal, že do reality šou prišiel ako panic.

K Milanovi sa postupne pridávajú aj ďalší súťažiaci. „Dominik mi hovoril, že to je jeho prvý takýto zážitok a ja mu to prajem,“ konštatuje Juraj, pričom táto horúca téma ovládla priestory Farmy. Dominik však nič neľutuje a priznal, že sa mu radovánky s Miškou zapáčili. „Túto noc by som si kľudne zopakoval, dodal s úsmevom.

Otázkou však zostáva: Čo si o poslednej noci myslí niekoľkonásobná mamička Miška, ktorá prišla na statok zabojovať o šťastie svojich detí? Bude z jednorázového romániku niečo viac? Nechajme sa prekvapiť!

Foto: Facebook, YouTube l Zdroj: Pluska.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.