Populárna reality šou Farma sa chýli ku koncu a s tým ruka v ruke prichádzajú väčšie a väčšie problémy. Inými slovami – ak chcete vidieť krv a slzy, dajte neskúseným farmárom do rúk sekery… K vážnym zraneniam takmer došlo pri rúbaní dreva hneď v dvoch prípadoch.

Nasekať sedem metrov kubických guľatiny – to je úloha, ktorú dostalo posledných šesť najodolnejších farmárov, ktorí ešte na statku zostali. Nie je to práve málo dreva, a tak mnohí začali už v noci. Teraz totiž ide o veľa – posledné dni budú účastníci na základe usilovnosti odmeňovaní bodmi.

Finálová šestka Farmy 11.
Finálová šestka Farmy 11.

Na to, prečo boli kedysi za čias ručných prác drevorubači tými najväčšími a najvytrvalejšími mužmi, je však dôvod – nejde ani zďaleka o detskú zábavku. Gabo Sedláček, ktorý sa pokúšal zahnať na poleno ľahkým švihom, na to škaredo doplatil. Sekera sa od dreva odrazila a chýbalo mu pár centimetrov, aby mu buchla do hlavy a spôsobila potenciálne veľmi vážne zranenia.

Horšie dopadla Kristi, tej nástroj nebezpečne vyletel z ruky a silno ju udrel. Vzhľadom na to, že sa ho pokúsila chytiť za ostrie, ale stále dopadla pomerne dobre, pričom jej farmársky partner Rado sa ju po chvíli podujal utešovať bozkami. To však nie je všetko. V dnešnej epizóde Farmy televízia odvysiela ešte jednu nešťastnú nehodu súvisiacu s drevom, ktorá bude mať navyše za následok obrovskú stratu bodov u niektorých súťažiacich.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nešťastné zaobchádzanie so sekerami

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza, TV Markíza