Farmári dostávajú počas svojho účinkovania na statku rôzne úlohy, ktoré sa netýkajú iba ťažkej manuálne práce. Kým minulý týždeň sa zabávali pri tom, ako si navzájom maľovali telá, či pri natáčaní vlastného promo videa, tentokrát sa ich pozornosť sústredila na súťaž Miss. Ku podivu, viac než dámy zaujal Vladislav Nikolajev.

Hospodár Martin Bagár na začiatku týždňa zadelil svojim zverencom neštandardné zadanie – súťaž krásy Miss. Ich úlohou tak bolo pripraviť sa na promenádu v plavkách a voľnú disciplínu, kde mali ukázať nejaký ten talent či zaujímavú schopnosť.

Dievčatám, ktoré sú ešte v hre, sa vidina predvádzania svojich tiel bez šiat veľmi nepozdávala, nakoľko od štartu Farmy pribrali nejedno kilečko. Najväčšiu traumu azda mala bývalá Misska Xénia Gregušová, tá sa stáva pravidelným terčom posmeškov od pánskych kolegov, narážajúcich na jej plnšie líčka a väčšie bruško.

Obnažení sa na “mólo” postavili aj páni, pričom najväčšiu pozornosť budil Vladislav. Jeho plné trenky zaujali i moderátorku Evelyn a samotného hospodára – veď niet sa čomu čudovať, vtipálkovi z Ukrajiny sa cez spodnú bielizeň rysovala hotová anakonda! Avšak dámy, bažiace po väčších proporciách, by ňou uspokojené neboli, keďže Vladko si k nej trošku dopomohol. Každopádne, svojou náložou zatienil nielen všetkých farmárov, ale tiež krásky v plavkách!

Vladovu anakondu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk