Zdá sa, že jedenásta séria obľúbenej reality show Farma je úplne iná ako všetky ostatné – už po prvom týždni sme boli svedkami horúcich intímností či vyostrených konfliktov. Teraz sa však fanúšikovia bojovníkov zo západného a východného Slovenska dozvedia nové šokujúce skutočnosti!

Farmári majú pred sebou naozaj náročný večer. Okrem voľby prvého duelanta totiž dôjde aj k veľmi otvorenému rozhovoru, kedy sa každý zo súťažiacich musí podeliť o najhlbšie tajomstvo z minulosti.

farma 11

Táto téma mala pre niektorých veľmi silný dopad, nakoľko pár adeptov na výhru sa kedysi muselo popasovať s veľmi ťažkými vecami. Pri povestnom stole pravdy tak boli vyrieknuté slová, aké sa nikomu ľahko nehovoria ani nepočúvajú.

,,V 14-tich som sa pokúšala zabiť sa,” priznala Nicoletta z východu, pričom dôvodom mali byť veľké nezhody s mamou. Odvtedy sa ale vzťahy s najbližšou osobou údajne zlepšili a tmavovláska sa postupne dala dohromady.

nicoletta farma

Desivým peklom si prešla aj ambiciózna fitnesska zo západného kraja. ,,Mala som problémy s drogami, dosť vážne. Rodičia mali dosť ťažké obdobie so mnou,” šokovala prítomných Kika, ktorá vraj nedokázala uniesť to, že v mladosti nebola pekná. Postupne začala aktívne makať na vytúženom vzhľade a dnes je z nej sebavedomá kočka, ktorá je na seba pyšná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

farma markiza

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube