Nie je žiadnym tajomstvom, že pracovitá Eva preferuje v milostnom živote ženy. Zdatná lesbička si získala srdcia dám i na Farme, pričom teraz padla po bujarej oslave aj pusa.

K obľúbenej stolárke má blízko Stanka, s ktorou sa spolu dohodli, že pokiaľ to atraktívnej blondínke nevyjde s Miroslavom, dajú sa dokopy ony dve. Okrem nej sympatie k Eve priznala aj Monika – tá sa na obrazovkách Markízy zdôverila s tým, že sa v s*xuálnej orientácii ešte stále hľadá.

Po príchode pastierok si 35-ročná Senčanka našla cestu aj k Petre. Avšak mnoho ľudí asi prekvapí, že ani jedna z troch spomínaných žien nebola tou, s ktorou si dala Evička pusu.

Večer po dueli sa v posteli zišlo množstvo farmárov. Skúsená blondína im prezradila, že nemá problém dať si bozk s hocikým, načo promptne zareagovala Luna. Dámy tak neostali iba pri slovách. Pochopiteľne, prítomné mužské osadenstvo takýto čin poriadne rozohnil.

,,Videl si francuzák, kámo?“ šokovane povedal Miky. ,,Len sa ku nim pridať a vyzliecť!“ uviedol ráno na kameru Košičan. Nikoho nešokuje, že ženy potešili aj Dávida. Ten začal okamžite pod perinou „stanovať“.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza, streamable.com, Instagram/farma.markiza