Na statku sa diali už rôzne veci, a to s vedomím súťažiacich, že ich na každom rohu obklopujú kamery a snímajú doslova všetko. Teraz si účinkujúci uvedomili, že v saune, ktorú mali za úlohu postaviť tento týždeň, by sa žiadne skryté očko nachádzať nemalo. Takto farmári využili televíziou nepokrytý priestor!

Tento týždeň sa farmári pustili do stavby sauny, ktorá síce nebola podľa predstáv hospodára Martina, avšak splnila úplne iný účel. Ráno po dueli Katka zistila, čo sa tam dialo v noci a pikantné tajomstvo si nenechala len pre seba.

Katka Pohančaníková Farma

,,Tak ráno som bola pozrieť do sauny, ako to tam vyzerá. A našla som tam obal s prezervatívu, takže sme pochopili, že kto to tam pokrstil. Tú našu sauničku,” povedala blondína z dediny na kameru. Avšak štipľavú pletku prezradila aj v kuchyni, kde sa tejto pikošky chytil Heňo hneď pri príchode Sáry. Všetkým totižto došlo, na čo Katka naráža.

Sára sa ničím netajila a milovanie s Erikom za plachtou priznala s obavou, žeby sa tam nakoniec nejaká tá skrytá kamera nájsť predsa len mohla. K celej situácii sa ešte raz vyjadril nálezca kondómu, a to nie s nadšeným výrazom. ,,Ešte som v tej saune nebola, tak neviem. Teraz ma to asi až tak neláka,” uviedla znechutená tridsiatnička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: voyo.markiza.sk, streamable.com, Instagram/farma.markiza