Posledná séria markizáckej šou Farma zase raz vyniesla do sveta šoubiznisu niekoľko nových tvárí. Jedným z najväčších prekvapení sa stala Katarína Pohančaníková, ktorá to v súťaži dotiahla omnoho ďalej, než spočiatku zrejme väčšina predpovedala. A hoci na statku pôsobila ako slušáčka a zásadová puritánka, mimo kamier nemala problém nafotiť odvážne zábery.

Blondínke z Dolného Harmanca trvalo niekoľko týždňov, kým sa na statku konečne odviazala. Za triezva sa síce zaryto držala vlastných pravidiel, avšak po požití alkoholu si sem tam vymieňala pusinky a pohladenia s rebelom Matúšom Jarošom. Napriek tomu sa v dvanástej sérii zaradila medzi najslušnejšie slečinky.

Katka pohančaníková

Pohančaníková nie je v súkromí žiadna netýkavka a pohľady sledovateľov na Instagrame v minulosti občas vábila dráždivými snímkami v plavkách alebo čipkovanej bielizni. Výrazné líčenie podčiarklo jej prirodzený ženský pôvab a obtiahnuté strohé oblečenie zase dokonale zdôraznilo neskutočne štíhlu postavičku. Exfarmárka Katka sa rozhodne obnaženejších póz báť nemusí!

Spomínané zábery Katky Pohančaníkovej nájdete —TU—

Zdroj: Instagram/Katkapohancanikova | Foto: Instagram/Katkapohancanikova, Farma.markiza