Jedenásta séria populárnej vidieckej šou je v plnom prúde! Hoci sa Farma na obrazovky Markízy oficiálne dostane len dnes večer, natáčanie bolo zahájené minulý týždeň. Obľúbený hospodár Martin však už dokonca stihol byť svedkom prvých známok rivality medzi ľuďmi z dvoch oddelených krajov.

Západné a východné Slovensko medzi sebou bojovalo už od nepamäti a s nástupom modernej doby sa pomyselná vojna stále stupňuje. Zrejme aj to inšpirovalo tvorcov ostro sledovanej súťaže o 75 tisíc eur k tomu, aby tieto súboje preniesli na statok.

evelyn farma

Noví uchádzači o astronomickú finančnú výhru sú už ubytovaní v špeciálne zariadenom sídle, ktoré je rozdelené na dve znepriatelené polovice. Farmársky vodca Martin Bagár dokonca v Teleráne prehovoril o tom, že vo vzduchu je od prvých chvíľ cítiť silné napätie.

,,Všetko to tam vrelo. Dôjdeš na farmu a na prvý pohľad je tam čiara západ verzus východ, to ti hneď udrie do očí. Medzi nimi je proste bariéra,” hospodár opísal drsnú situáciu, ktorú prirovnal k taviacemu sa kotlu. ,,Mojou úlohou bude, aby ten konflikt zanikol, o tom bude táto farma,” dodal s nádejou, že by sa mu dva kraje mohlo podariť zázračne spojiť.

Dôvodom nekonečných sporov sú podľa Martina odlišné tradície či hodnoty ľudí, pochádzajúcich z opačných koncov republiky. Podľa aktuálnych vyjadrení prísneho hospodára sa tak zdá, že v tejto sérii o intrigy, hádky a situácie plné neprajníckej energie zrejme núdza nebude.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

teleráno

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza