Začiatok školského roka by mal k televíznym obrazovkám Markízy prilákať tisíce divákov, a to nielen vďaka pokračovaniu obľúbených Oteckov, ale i zásluhou novej série reality show Farma. “Jedenástka” pritom sľubuje nemalé zvraty, s akými sme sa doteraz v súťaži ešte nestretli.

Prvý septembrový týždeň sa nesie v znamení zbrusu nových príbehov plných napätia, dobrodružstva i silných emócií. V slávnej vidieckej súťaži o obrovskú finančnú čiastku sa tentokrát proti sebe postavia zástupcovia dvoch “znepriatelených” krajov našej republiky.

Farma 11

Koncept zápasu medzi Slovákmi z dvoch častí krajiny však v schátranej osade nebude jedinou novinkou. Kompetentní z modro-žltej televízie totiž ohlásili nástup najmodernejších technológií, sľubujúcich vynikajúci dojem z natáčania. To ale stále nie je všetko!

Čo by mohlo ľudí zaujímať omnoho viac, je fakt, že podmienky v dueloch sa sprísnia a tiež to, že jednotlivé časti sa budú vysielať takmer naživo. Tvorcovia šou sa totiž rozhodli pre interaktívnejší prístup medzi súťažiacimi a divákmi, pričom epizódy plánujú púšťať do éteru s takmer nulovým časovým odstupom medzi televíznym spracovaním a realitou na statku.

V tomto prípade sa jedná o veľmi nečakanú zmenu, ktorá by rozhodne mohla stáť za to, nakoľko predošlé série boli nakrúcané s obrovskou časovou medzerou. Kvôli tomu na verejnosť neraz prenikali tajné informácie priamo z farmy ešte skôr, než sme ich mohli sledovať v televízii, čo už ale teraz zjavne nehrozí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Evelyn Martin Bagár

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma11_official