Odkladanie počatia prvého potomka sa v posledných rokoch stalo obrovským trendom. Najprv kariéra, zázemie a až potom prichádza na rad rodina. S narastajúcim vekom ženy sa však znižujú šance na samotné počatie. Tento problém našťastie muži nemajú, a preto sú schopní reprodukcie i vo vysokom veku. Pozrite sa, ktorí páni počali svojich potomkov ako “dôchodcovia”.

Perfektným príkladom je herec Alec Baldwin (58), ktorý síce má so svojou exmanželkou Kim Basinger už 20-ročnú dcéru Ireland, no na staré kolená sa mu podarilo s partnerkou Hilary splodiť dalších troch potomkov. Drsňák Bruce Willis (61) nie je taktiež žiadnou výnimkou. Hoci má s herečkou Demi Moore už tri dospelé dcéry, s manželkou Emou Heming má štvor a dvojročné detičky.

V rovnakých šľapajách sa vybral i Mel Gibson (60), ktorý očakáva už svojho deviateho potomka. A napokon, rock’n rolloví deduškovia zo slávnej skupiny Rolling Stones majú okrem s*xu, drog a rock’n rollu ďalšiu spoločnú tému. Gitarista Ronnie Wood (68) sa stal v máji dvojnásobným otcom dvojčat Gracie a Alice. Naopak frontman Mick Jagger (73) sa už nevie dočkať svojho siedmeho potomka. Hold, na deti zrejme nikdy nie je neskoro.

Alec Baldvin

#alecbaldwin

A post shared by @alec_baldwin_ on

 

#alecbaldwin

A post shared by @alec_baldwin_ on

 

Bruce Willis

 

Mel Gibson

#melgibson and #rosalindross at the #HollywoodFilmAwards

A post shared by Mel Gibson (@melgibson_fanpage) on

 

Happy Birthday to Daddy's little girl, 7 year old Lucia.

A post shared by Mel Gibson (@melgibson_fanpage) on

 

Ronnie Wood

Water babies 😍😎🍼🍼🌞

A post shared by Ronnie Wood (@ronniewood) on

 

Ready for tonight's show in Rio! #StonesRio

A post shared by Ronnie Wood (@ronniewood) on

 

Mick Jagger

Foto: Instagram