Ako a s kým budeme tráviť tohtoročné vianočné sviatky a zasadneme za jeden stôl, ešte stále nevedno, no určite všetci neustále myslíme na svojich najbližších. Dáni vytvorili dojímavú reklamu – tá pripomenie naozaj všetkým, čo rodina a maličkosti, ktoré robíme, naozaj znamenajú. 

Ľudia po celom svete sú počas zimných sviatkov v strese, čomu absolútne nepomáha aktuálna epidemiologická situácia. A hoci sú mnohí v napätí, nervoch, či dokonca aj zúfalí, Vianoce nám majú pripomenúť, že často záleží len na maličkostiach, ktoré môžeme pre svojich najbližších urobiť. Čo je krajšie ako úsmev milovaných?

Dánska farmaceutická spoločnosť DocMorris vytvorila reklamu, pri ktorej si určite nikto nepredstaví lieky. Ani nie do troch minút sa im podarilo vtesnať príbeh starého pána – ten z neznámych dôvodov každý deň zápasil s ťažkým závažím. Potom, čo mužovi susedia zalarmovali jeho rodinu, aby jej zdelili, čo stvára, jeho dcéra ho chcela zastaviť. Avšak usilovný deduško sa nedal a nakoniec príbuzných dojal k slzám. Celú emotívnu snímku si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 Foto/Zdroj: YouTube/DocMorris