Bývalá tenistka Dominika Cibulková v sebe vášeň pre módu jednoducho nezaprie. V rámci nedávnej prezentácie bratislavskej predajne odevov sa nahodila do outfitu, z akého fanúšikovia doslova žasli.

Úspešná plavovláska si v minulosti pripísala na konto niekoľko spoločenských škandálikov, avšak od záľuby prezentovať sa v luxusnom svetle ju to nikdy neodradilo. Známa mamina tentokrát trafila do čierneho, keď sa publiku na Instagrame predviedla ako hotová femme fatale.

cibulkova

Priaznivci niekdajšej športovej reprezentantky sa pri pohľade na žiarivý zamatovo modrý komplet predbiehali v lichôtkach. ,,Najviac! Krásny outfit! Taký jednoduchý, ale elegantný, a na tebe to, Domi, vyzerá tip top,“ nadchla sa jedna z komentujúcich.

Známa milovníčka prepychu si viditeľne pochudnuté krivky zahalila do lesklých legín, vynikajúco ladiacich s obtiahnutým rolákovým topom v podobnom odtieni. Perfektný dojem dotvoril dlhší čierny kabát, tmavé lodičky na vysokom podpätku či zlaté doplnky na rukách. Zvedavému očku rozhodne neunikne ani fakt, že Domča pri vzácnej príležitosti nechala podprsenku doma v šatníku, čím ešte viac podtrhla zvodne pôsobiace oblečenie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Domicibulkova