Predseda vlády Igor Matovič Slovákov oboznámil s celoplošným testovaním na šíriaci sa Covid-19. Účasť na ňom je síce dobrovoľná, no osoby, ktoré sa nezúčastnia, pôjdu do 10-dňovej karantény, pričom pri jej porušení im hrozí pokuta. Na aktuálnu situáciu reagovala aj známa tvár reality šou Šéfka či Mojsejovci Nora Kabrheľová – tá otvorene priznala obavy. 

Nora Kabrheľová alias Mojsejka si vďaka svojej otvorenosti a pravdovravnosti získala mnohých fanúšikov, ktorí sledujú jej príspevky aj potom, čo z televíznych obrazoviek nadobro vymizla. Práve týmto skalným obdivovateľom Norika prezradila, ako sa pozerá na celoplošné testovanie Slovákov.

Rovnako ako mnohí obyvatelia našej krajiny aj hviezda televíznych obrazoviek sa celoplošného testovania obáva z jedného pádneho dôvodu. ,,Pôjdete sa dať otestovať? Ja by som aj išla, len sa bojím, aby som sa nenakazila práve tam. Tak neviem,” napísala do príspevku na Istagrame Nora, ktorú sleduje viac ako 40 tisíc ľudí. Či brunetku z východu motivuje premiér Igor Matovič 10-dňovou karanténou či pokutou 1650 eur za jej prípadné porušenie, sa necháme prekvapiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/nora_kabrhelova, Facebook – Igor Matovič