Keď sa pred pár mesiacmi objavili ako cudzí ľudia v zajatí neúprosnej reality šou Farma 8, zrejme by ani jeden z nich nepredpokladal, že na mieste plnom špiny, tvrdej práce a v obklopení televíznych kamier našiel lásku svojho života. Aspoň tak prezentujú svoj vzťah Lucia Gachulincová a Dávid Buška, ktorým, ako sa zdá, už čoskoro zaznejú svadobné zvony. 

Je to iba 5 dní, čo markizácka hviezdička Lula Gachulincová zvestovala svojmu drahému partnerovi Dávidovi, prostredníctvom sociálnej siete Instagram, záhadný odkaz: ,,Toto. Každú jednu sekundu, každú jednu minútu, hodinu, dni, roky, život, všetko chcem stráviť po jeho boku…. viac než najviac ta milujem ❤️ som šťastná, že ty to vies, ostatní má nezaujímajú 💍.”

Ako sa zdá, kontroverzná dvojica rozdelila fanúšikov na dva tábori, a kým polovica láske farmárov drží palce, druhá považuje Luciu za vypočítavú mrchu, ktorej ide len o prípadnú výhru finalistu Dávida. Nech je ako chce, tentokrát brunetka opäť všetkých prekvapila, keď publikovala fotografiu s veľavravným popisom, ktorý už sám osebe napovedá, ako vlastne myslela status uverejnený pred pár dňami: ,,Môj budúci manžel!” Nuž, kým sa Slovensko mesiace spamätávalo z turbulentných zásnub Adely Banášovej a Viktora Vinczeho, ktorí sa rozhodli posunúť svoj vzťah už po 6. mesiacoch partnerstva, ako sa zdá, tentokrát je tu niekto, kto ich bezkonkurenčne predbehol.

 

Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)