Krásna Tereza, ktorá do luxusnej vily Love Island nastúpila hneď v prvej várke, patrila od začiatku k najvýraznejším účastníkom. Jej cesta za výhrou 75-tisíc eur sa však skončila, kvôli čomu sa musela atraktívna Češka rozlúčiť aj so svojím partnerom Nathanom. Vidí s nim Tess vzťah i mimo kamier? 

Jediným pravidlom Love Island je, že kto chce vyhrať, musí zostať až do konca v páre. Žiadne taktiky však v tomto prípade veľmi nefungujú, keďže každý deň do deja zasahuje réžia a dokonca i diváci. Tí sa postarali o to, že prostredníctvom aplikácie určili dva najmenej sympatické páry. Honza s Mirkou a Nathan s Terezou tak s napätím čakali na verdikt ostatných súťažiach, ktorí rozhodli, že z Kanárskych ostrov odíde Tess.

Koniec príťažlivej kočky všetkých šokoval, najviac ale určite zarmútil jej polovičku Nathana, s ktorým niekoľko týždňov tvorili silnú dvojku. A kým fešákovu náklannosť a city väčšina kamarátov z vily a divákov považovali za úprimné, u Tess to videli na vypočítavosť. Jej slová po vypadnutí hovoria jasnou rečou.

,,Som si vedomá toho, ako náročné to vo vile je. Som si vedomá toho, čomu bude Nathan vo vile vystavovaný, určite tam zase budú chodiť nové slečny, a tak ďalej. Myslím si, že bude chcieť nadviazať s niekým ako vzťah, ale nemyslím si, že by to bolo, ako sme mali spolu. Takže mi teraz neostáva nič iné, ako čakať, až ho pustia von. Do prčic, už zase plačem…,“ prihovorila sa vo videu brunetka, ktorú pri myšlienke na priateľa prevalcovali emócie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dúfam, že spolu budeme budovať vzťah potom, že to ustojí, veľmi mu držím palce a naňho myslím, aby to zvládol, pretože viem, že aj on je na pokraji síl,“ pokračola kráska. ,,Spoznala som človeka, ktorý bol pre mňa dokonalý,“ vyliala sa na záver svojho odkazu vypadnutá Tess, veriac, že sa Nathan vo vile nezapozerá do iného dievčaťa. Tanečnica z Prahy to teda so svalnatým Slovákom brala a stále berie naozaj vážne.

Video s Tess si môžete pozrieť v Love Island Extra — TU —-

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial