Mali ste už niekedy vytúžený sen, ktorého naplnenie pre vás znamenalo viac ako čokoľvek iné? Občas je realita tak skutočná, že si možno ani neuvedomíte prežívanie vysnívaných okamihov, ktoré vám život ponúka. Svoje o tom vie aj dievčatko z videa tanečnej skupiny Phantoms Crew!

Tanečno- vianočné video od Phantoms Crew poukazuje na myšlienku, že v dnešnom uponáhľanom svete berie každý vianočné sviatky v materiálnom duchu. Skúste však spomaliť, vnímať svet okolo vás a vychutnajte si aj duchovnú stránku Vianoc v kruhu najbližšej rodiny, priateľov a pocíťte to najcennejšie, čo vám život môže ponúknuť. Teplo domova, lásky a šťastia.

Tento moderný vianočný príbeh zo slovenskej produkcie je o malom dievčatku, ktoré sníva o krásnych Vianociach so svojou obľúbenou tanečnou skupinou. Prežije s nimi nezabudnuteľné chvíle a po prebudení a nájdení malého darčeka zistí, že v skutočnosti nešlo iba o sen a s Phantoms Crew prežila bláznivý večer v nákupnom centre. Čo z toho vyplýva? Naučte sa vážiť si vzácne chvíle so svojimi najbližšími, ktoré vám môžu utiecť pomedzi prsty, lebo sa už nikdy nemusia opakovať.

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)