Zuzana Plačková si v priebehu posledných rokov vybudovala meno, aké je doslova značkou pre úspešný život. Atraktívna tmavovláska si užíva časté návštevy exotických krajín, astronomické finančné zisky z reklám či priazeň viac ako pol milióna sledovateľov na Instagrame. Mnohí z nich tak ostali v nemom úžase z oznámenia, že si známa kočka od podobných internetových aktivít plánuje dať dlhšiu pauzu. Avšak posledné zábery naznačujú, že si Zuzka dlhodobú dovolenku môže dovoliť bez najmenších problémov.

Do našej krajiny nesporne zavítala zima a viacerým už začína tuhnúť krv v žilách. Príjemné teploty a slnečné lúče vystriedali chladivé dni a nekonečné predvianočné fronty pri pokladniach. Nie každý je ale odkázaný na to, aby tento predsviatočný ošiaľ prežil „uväznený“ v krutej realite.

Zuzana Plačková

Jedna z najvplyvnejších influenceriek si na sklonku roka dopriala prepychom nabitú cestu za veľkú mláku, kde si v spoločnosti milovaného manžela Reného vychutnáva slnkom zaliate pláže na Bahamách, let súkromným lietadlom či poriadne luxusné vozidlá na Floride.

Zdá sa, že nečakaná rozlúčka s Instagramom v podaní Zuzky Plačkovej sa nesie v naozaj veľkolepom štýle. Kým my zo šatníkov vyťahuje najteplejšie kúsky oblečenia, populárna brunetka v ľahkých šatočkách brázdi naprieč Amerikou, odkiaľ zamrznutých Slovákov provokuje horúcimi zábermi. Po hrejivej dovolenke a oslave príchodu Nového roka sa ale bývalá reality hviezda odmlčí na dobu neurčitú, kedy o svojom živote fanúšikov informovať vôbec nebude.

Zuzana Plačková luxus

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plačková manžel

Zdroj|Foto: Instagram/queen.plackova