Je mladá, krásna a úspešná. Timea Trajteľová, ktorá sa môže pýšiť titulom majsterky sveta v Bikini Fitness, odhodila zábrany a tentokrát si vyskúšala, aké je to byť fotomodelkou. Kráska, ktorej krivky priťahujú stovky mužov a vzbudzujú obdiv mnohých žien, ukázala celému svetu, čo ukrýva pod oblečením!

Ako sa zdá, cvičenie, vyvážená strava a skutočná drina na svojom tele dokážu mať priam neuveriteľné výsledky. Svoje o tom vie aj fitneska Timea Tajteľová, ktorá sa stala COVER GIRL najčítanejšieho online magazínu pre mužov Manmagazin.sk. Ako tvorcovia vopred avizovali, pri príležitosti 2 000. člena klubu Manforum.sk zverejnili špeciálny a poriadne odvážny fotoset krásnej fitnesky, na ktorom vyzerá skutočne hriešne.

FOTOSET, KTORÝ NAFOTILA TIMEA TRAJTEĽOVÁ PRE MANMAGAZIN.SK, SI MÔŽETE POZRIEŤ TU

 

 

 

 

FOTOSET, KTORÝ NAFOTILA TIMEA TRAJTEĽOVÁ PRE MANMAGAZIN.SK, SI MÔŽETE POZRIEŤ TU

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)