To, že má táto vzácna tekutina nezastupiteľný reprodukčný význam, nemôžeme našim cteným polovičkám v žiadnom prípade odoprieť. Málokto však vie o tom, že sila ejakulátu spočíva aj v niečom úplne inom. Áno, milé dámy, ak rozmýšľate dvojzmyselne, ako väčšina z nás, trafili ste svojim tipom do čierneho. Spermie vašich milencov majú preukázané omladzujúce účinky!

Ak ste boli do dnešného dňa presvedčené, že mužské spermie sú vhodné len na plodenie potomstva, pozor! Okrem iného vedci dokázali, že v ejakuláte zdravého jedinca sa nachádza fruktóza, ktorá sa podieľa na lepšom hojení rán. Ďalej je v ňom obsiahnutý zinok, ktorý má protizápalové účinky. V spermiách tiež môžete nájsť minerálne látky, ako zinok vápnik, horčík, sodík a viac než 400 rôznych bielkovín! Pri problémoch s akné prichádza na pomoc vitamín C a keratín, ktorý sa tiež v hojnej miere vyskytuje v mužskom ejakuláte.

S aplikáciou na tvár opatrne!

Väčšina z vás si teraz iste predstaví situáciu bezprostredne po styku, ako si tento vzácny produkt, ešte teplý z ,,fabriky”, aplikuje priamo na tvár. S takouto procedúrou však opatrne! Semeno má totiž mierne zásaditý charakter, čo na vašej pokožke na tvári môže vyvolať alergickú reakciu. Pleť má totiž Ph prostredie mierne kyslé, a preto by v niektorých prípadoch mohlo dôjsť namiesto očakávaného omladenia k nežiadúcemu začervenaniu.

hohoho

Nie každá bežná žena si môže dovoliť to, čo sa podarilo mexickej herečke pre dospelých Lyn May. Tá si pre seba nechala vyrobiť krém, ktorého účinky si nevie vynachváliť. Asi už tušíte, čím je tento „superzázrak“ výnimočný. Samozrejme, obsahuje výťažok z ejakulátu, ale nie len takého hocijakého! Na jeho výrobe sa „podieľali“ a  svojou „troškou“ prispeli len tí najlepší z najlepších a najzdravší z najzdravších. Samotná May si stanovila požiadavku, že do tohto „spermoprojektu“ môžu prispieť len mladí, krásni a najmä úplne zdraví fešáci. Krém je podľa jej slov vynikajúci proti vráskam.

Ani pre nás- obyčajné ženy, túžiace po večne mladej pokožke, neostávajú brány „spermokozmetiky“ celkom zabuchnuté. Pre tie, ktoré nemajú hlboko do vrecka a chcú otestovať podobný krém, aký má vo svojom „portfóliu“ spomínaná herečka, je tu zázrak z dielne Nórskej farmaceutickej firmy. Prísne strážená technológia, ukrytá v malom kelímku, vás vyjde niečo cez 100 € za krabičku.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.