Barrie Drewitt-Barlow sa preslávil po svete tým, že s manželom Tonym boli prvými homose*uálnymi manželmi vo Veľkej Británii, ktorí sa stali rodičmi vďaka možnosti náhradného materstva. Dnes už spolu síce nežijú, no Barrie stále zapĺňa médiá, je totiž k svojim deťom až príliš štedrý. Pozrite, akými luxusnými vecami zahrnuli s partnerom najmladšiu ratolesť.

Rodina, akých veľa niet! Barrie Drewitt-Barlow tvoril 32 rokov pár s Tonym, s ktorým v harmónii vychovávali päť detí. Zlom prišiel vtedy, keď si ich najstaršia ratolesť Saffron doniesla domov priateľa. Ten si s jedným z oteckov padol do oka natoľko, až sa z frajera stal brunetkin nový rodič.

Po Scottovi pribudlo do netradičnej famílie aj ďalšie dieťa, ktoré nedávno oslávilo prvý rok. Keďže oteckovia vychovávajú potomkov v poriadnom prepychu, ani narodeniny najmladšej Valentiny sa nezaobišli bez drahých darov. Rozkošné dievčatko dostalo od staršieho tatka byt v Manchestri v hodnote 600-tisíc libier či výbavičku značkového oblečenia za 60-tisíc libier, ktoré mu bude dobré tak do Vianoc. Scott pridal ešte diamantový náramok za skromných 40-tisíc a náhrdelník so srdiečkom – oba šperky pochádzajú z dielne Tiffany.

Napriek tomu, že sú muži za luxusný životný štýl a rozmaznávanie detí kritizovaní, oni sa obhjajujú tým, že si peniaze zarobili poctivou prácou. Okrem toho tvrdia, že sú dobrí rodičia a týmto spôsobom chcú svojím deťom vykompenzovať to, že nemajú mamu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/donbarrie