V dnešnom svete sa kladie najväčší dôraz na dokonalý výzor, upravený vzhľad a bezchybnú postavu. Stokrát viac to platí medzi celebritami, ktoré sú dennodenne pod drobnohľadom kamier, fotografov či fanúšikov. Snímky na stránkach časopisov prechádzajú rukami profesionálnych grafikov, ktorí ich však upravujú vo Photoshope, aby vyzerali čo najlepšie. Čo tam po tom, že sa z nich vytráca duch prirodzenosti.

Celebrity si potrpia na to, aby vyzerali pred svetom čo najlepšie. Nevychádzajú z domu bez make-upu, na verejnosti sa objavujú s dokonalou vizážou a na fotografiách chcú vyzerať čo najlepšie. Do časopisov sa ich fotky nedostanú bez úpravy vo Photoshope. Muži sa však rozhodli odhaliť tajomstvo tejto úpravy a napodobnili profesionálne upravené fotky celebrít.

Čo všetko sa ukrýva za nafotením takýchto snímok? Aké veľké rozdiely sú medzi upravenými a neupravenými fotografiami? V niektorých prípadoch obrovské! Pri videu, ktoré odkrýva všetky tieto tajomstvá musíme uznať, že páni sa tejto úlohy zhostili skutočne na výbornú! Avšak aj tu platí, že všetkého veľa škodí a my sa prikláňame skôr k prirodzenosti než k prehnanej umelosti.

Klip, v ktorom sa muži premenili na celebrity upravené cez Photoshop, si môžete pozritež TU!

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.