Muži jednoducho milujú ženy. Vysoké, nízke, štíhle aj moletky, elegantné dámy do koča aj športové baby do voza. Ktorý typ žien je však TOP? O ktorú z nás stojí každý jeden chlap? Je žiadanejšia jemná blondínka s hriešnymi krivkami, vyšportovaná energická bruneta alebo ohnivá emancipovaná červenovláska? 

Každý muž si pod pojmom „ideálna žena“ predstavuje niečo iné. Niektorí hľadajú vyslovene krehkú a nežnú blondínku z hollywoodskeho filmu, iní, naopak, uprednostňujú vždy usmiatu bacuľku. Možno vás to prekvapí, avšak mnoho mužov dokonca vôbec nemá svoj vysnívaný typ, ale hľadajú niečo, čo možno ani nedokážu presne špecifikovať. Iskru, fungujúcu chémiu. Napriek tomu existuje niekoľko ženských vlastností, ktoré sú mužmi obzvlášť vyhľadávané.

Žiadaná žena je autentická

Autenticita je na vrchole zoznamu vyhľadávaných vlastností. Čo si pod týmto pojmom predstaviť? Žena sa jednoducho nesnaží na nikoho hrať, na nikoho podobať, je jedinečná. Muž má pri nej pocit, že práve ,,ONA“ je jediná na celom svete. Lichotí mu, že svoj čas a pozornosť venuje táto výnimočná žena práve jemu.

Žiadaná žena je sebavedomá

Zdravé sebavedomie nemôže nikoho zastrašiť a už určite nie zdravo sebavedomého chlapa! Muži sú ohromení ženami, ktoré vedia, čo chcú a nevedia sa dočkať, kedy takáto žena bude ,,patriť“ práve im.

Žiadaná žena má v tele rytmus

Žena, ktorá sa vie pohybovať pri tanci, rozpúta erotickú predstavivosť u mužov a vyzerá pritom neuveriteľne príťažlivo. Chlapi sa radi dívajú na ženu, ktorá tancuje, najmä ak majú pocit, že tancuje iba pre nich.

Žiadaná žena je ženou v každom zmysle slova

Muži majú radi ženy, ktoré vyzerajú, rozprávajú, usmievajú sa a pohybujú ako ženy. To neznamená, že je potrebné mať veľký výstrih, krátku sukňu a ružové pery. TOP žena vyvolá u muža pocit, že nesedí na káve len s kamarátkou alebo kolegyňou. Trávi totiž čas s dámou a cíti sa pri nej výnimočný.

Tieto veci sú pre muža oveľa dôležitejšia ako vzhľad a kilá. Tak dámy, buďte dámami. :)

Zdroj: fem.com | Foto: Instagram, pixabay.com