Zo spolupráce Moniky Bagárovej a istej kozmentickej značky vychádzajú skvelé tutoriály, ako na správny a dokonalý make-up. V jednom z posledných videí sa ukázala aj Mončina kolegyňa zo SuperStar Patrície Pagáčová, ktorá si snímku z natáčania zavesila na svoj Instagram. Kvôli tejto fotke české dámy obdržali kritiku. Avšak energická blondínka neváhala reagovať.

Už dlhšiu dobu Monika Bagárová v spolupráci s kozmetickou značkou natáča jednoduché tutoriály, ako sa rýchlo a efektívne nalíčiť. A keďže Halloween je za rohom, jeden z nových dielov sa niesol práve v tomto duchu – okrem čerstvej maminy sa v ňom dokonca objavila Patrície Pagáčová, ktorá po boku známej speváčky sedela v porotcovskom kresle SuperStar.

,,Halloween je za dverami. Tento rok ho podľa všetkého budeme sláviť doma, ale prečo sa doma len tak pre srandu pekne nezmaľovať? Priznám sa, že som nikdy nebola veľká fanúšička tohto sviatku, ale na druhú stranu mám rada kostými, a tak sme ho posledné 3 roky oslavovali,” blondínka napísala na Instagram k snímke, kde sú spolu s Monikou namaľované v strašidelnom štýle.

,,Nič v zlom, ale to je americký “sviatok”, čo by na to povedali vaši predkovia? My máme predsa náš sviatok. Ale inak vám fandím vo vašich kariérach,” objavilo sa pri fotke od neznámeho Slováka, ktorému sa Patrície rozhodla odpovedať.

,,Čo by na to mali hovoriť moji predkovia? Naviac, jak už bolo povedané, pôvodne je to keltský sviatok, keď už. A naviac, to že si na Halloween niečo namaľujem na tvár a vezmem si kostým, neznamená, že na dušičky nezapálim sviečku a nespomínam na tých, čo už nie sú medzi nami. A v poslednej rade nechápem, prečo to niektorí tak haníte ako “americký sviatok”. To je akoby Američania hovorili: Ježiš, to je trápne, vy idete 2.11. na cintorín, hej? Prečo? To je teda hrozné,” reagovala herečka, ktorej to na fotografii s Monikou ako Muerte veľmi pristane.

Foto/Zdroj: Instagram/patricie.pagacova