Napriek neustálym upozorneniam, aby sme deti nenechávali počas horúcich mesiacov ani na chvíľu samé v aute, sa i tak stretávame s obrovskými tragédiami. Tá posledná sa týka Juana Rodrigueza, ktorého rodina prežíva v týchto dňoch veľké nešťastie.

Po tom, ako v piatok ráno Juan Rodriguez, povolaním sociálny pracovník, zaparkoval auto, odišiel do práce bez toho, aby si uvedomil, že na zadných sedadlách nechal svoje malé dvojičky.

Len ročné detičky ostali vo vozidle samé celých osem hodín, a to počas 30-tich stupoňov Celzia – v aute cca 70 stupňov, až kým sa ich otec nevrátil o štvrtej z práce. To, akého strašného činu sa dopustil, zistil v momente, keď sa pozrel za seba – jeho dcérke Marize a synčekovi Phoenix už z úst tiekla pena. Napriek tomu, že sa Juan okamžite snažil privolať pomoc, bolo neskoro.

39-ročný muž, ktorý na okolie pôsobil ako milujúci a starostlivý otec, pričom doma ho čakalo ešte ďalšie 3-ročné dieťa, bol obvinený z dvojnásobného usmrtenia. Jeho skutok tak môže byť opäť pre všetkých obrovskou výstrahou.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: depositphotos.com, Twitter