Jasmina Alagič sa spoločne s manželom Patrikom Vrbovským a synom Sanelom zahniezdili v Malinove neďaleko hlavného mesta. Teraz sa známa moderátorka a modelka so svojimi fanúšikmi podelila o nepríjemnú udalosť, ktorú zažila v susedstve.

Atraktívna plavovláska na svoj Instagram nahrala video, kde vysvetľuje, s akým správaním sa v jej susedstve ľudia pravidelne stretávajú. ,,Delím sa s vami o veľa vecí aj o môj otrasný zážitok dneska zo zberného dvora v Malinove,” sťažuje sa fanúšikom na sociálnych sieťach známa mamička.

,,Zväčša asi viete, ako to v dedinách funguje. Keď sa vám naskladajú nejaké veci väčšie, tak ich nejako skonfiškujete, dáte ich do nejakého stavu, aby sa dali vyhodiť a na zbernom dvore by mali byť ľudia, ktorí by vám povedali, čo kam ide,” vysvetľuje Jasmina.

,,Ja som na otrasného starého pána, ktorý pracuje na zbernom dvore v Malinove, počula už veľa sťažností od susedov, ale dnes som mala možnosť zažiť to na vlastnej koži. Samozrejme, že to budem riešiť,” uvádza pohoršená kráska, ktorá si nenechá skákať po hlave.

,,Chcem iba povedať vám všetkým, že nie je prístupné, aby sa k vám niekto choval “hrozným, ponižujúcim, sedliackym spôsobom”. Prosím vás, nebuďte Slováci, o ktorých sa hovorí, že družia hubu a krok! Skúste to zmeniť!” odkazuje na záver.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, streamable.com