Má 25, vyšportované telo, zaujímavú prácu a frajerku, za ktorou sa vykrúcajú všetky mužské krky. Poviete si – šťastný to chlap. Zdanie klame. Patrika totiž vzrušujú moletky. So svojou vyšportovanou krásavicou má síce skoro ideálny vzťah, rozumejú si, majú podobné záujmy, rovnaký zmysel pre humor, zhodné názory na život, ale…

„Prvé ozajstné vzrušenie som zažil ešte ako chlapec pri pohľade na ženu kyprých tvarov. Nevedel som, čo sa so mnou deje, ale bolo to príjemné,“ začína svoje rozprávanie. V puberte z dievčat a žien pripomínajúcich Věstonickú venušu doslova šalel, všetko však ostávalo len v platonickej rovine. „Nikdy som nenabral odvahu nejakú krásnu bacuľku zbaliť, lebo som mal problém vôbec vykoktať sa,“ priznáva. Neskôr, na výške, mal pár krátkych vzťahov s takými, podľa jeho slov, normálnymi babami, ale ani jedna z nich sa nepribližovala k jeho vnútornému ideálu krásy.

Mala dlhé blond vlasy, neskutočné prsia, plné stehná, oblé mäkké bruško a tvár anjela.

Svoju bohyňu stretol na jednej divadelnej premiére. „Keď som ju zbadal, myslel som, že odpadnem. Mala dlhé blond vlasy, neskutočné prsia, plné stehná, oblé mäkké bruško a tvár anjela. Odvtedy som už podobné typy nevyhľadával ani na videách pre dospelých, bol som ňou doslova posadnutý. Dokonca som si zistil, že chodí s nejakým policajtom, ale to ma vôbec neodradilo,“ spomína na ženu svojich snov. Dni, keď ju náhodou stretol, pokladal za také svoje malé sviatky. Lenže stalo sa niečo, s čím Patrik nepočítal. Jeho kyprá bohyňa schudla v priebehu niekoľkých mesiacov bezmála tridsať kíl. „Už to nebola tá krásna žena, ktorou som bol posadnutý, ale tuctová baba, akých je dnes všade plno,“ povzdychol si.

Ľudia v parku

Vráťme sa do súčasnosti. Vyšportovaný atraktívny mladý muž ešte stále chodí s fitneskou, hoci ho priťahuje úplne iný typ žien. „Poznali sme sa z fitka, neskôr sme sa skamarátili, vždy sme mali o čom kecať, bola s ňou sranda. Tak som ju pozval na rande, ktoré dopadlo nad očakávanie dobre a odvtedy sme spolu.“ Nedalo sa neopýtať, prečo má vzťah s vyšportovanou ženou, keď ho priťahujú skôr obézne krásky. „So Soňou si rozumiem po každej stránke aj v posteli nám to celkom klape. A hlavne, milujem ten pocit, keď s ňou idem von a všetci mi ju závidia. Lebo ona vyzerá v skutočnosti ešte lepšie, ako všetky tie fitnesky na sociálnych sieťach.“

Namietame, že toto predsa nie je skutočná láska, ale skôr sociálny exhibicionizmus. „Možno raz naberiem odvahu zbaliť krásnu moletku a pred všetkými hrdo priznať, že toto je žena mojich snov, že s ňou som dokonale šťastný, že kašlem na to, kto si čo myslí. Zatiaľ som však do tohto štádia nedospel,“ trochu nervózne sa s nami rozlúčil naoko šťastný Patrik.

Foto: Youtube, theplace2.ru