Medzi nami žijú jedinci, ktorí na svet nehľadia s toľkou vážnosťou ako ľudia okolo nich. Do kategórie vtipných odvážlivcov patrí aj mladík menom Kenny – jeho žiadosť o zmenu priezviska sa okamžite stala virálnou po celom svete.

33-ročný Angličan sa odmieta nudiť, a preto neustále vymýšľa spôsoby, ako by si život tak trochu spestril a okorenil. Jednou z jeho obľúbených činností sa stalo aj prispôsobenie vlastného mena aktuálnym potrebám. Bývalý vojak, ktorý sa v mladosti volal aj Coco Kenny, ale po poslednej zmene narazil na nečakaný kameň úrazu.

Fu-Kennard

Kenny Kennard si pritom vymyslel na prvý pohľad nepatrnú odlišnosť a po schválení žiadosti sa premenoval na Kennyho Fu-Kennarda. Dve písmenká naviac v priezvisku však vyvolali obrovské pobúrenie u inštitúcie vydávajúcej cestovné pasy. Podľa úradníkov by totiž meno Fu-Kennard mohlo v určitých krajinách pôsobiť vulgárne, až urážlivo.

,,Život je príliš krátky na to, aby sme sa nudili,” odôvodňuje svoje konanie vtipálek, ktorý sa voči rozhodnutiu kompetentných odvolal už trikrát a nakoniec kontaktoval aj parlament. Ani tam však neobstál, nakoľko zákon hovorí jasnou rečou – ,,Žiadosť bola odmietnutá, pretože obsahuje meno, ktoré by mohlo urážať jednotlivcov alebo širokú verejnosť,” uvádza sa v odmietnutí vydania dokladu. Zdá sa teda, že Kenny nateraz docestoval.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kenny Kennard

Zdroj: Independent.co.uk | Foto: Twitter.com