Na prvý pohľad sa zdá, že speváčka, ktorú v roku 2009 preslávila šou SuperStar, aktuálne prežíva šťastné obdobie. Avšak nie je tomu celkom tak – Markéta Konvičková fanúšikov na Instagrame šokovala o tom, že jej lekári prednedávnom diagnostikovali vzácny typ nádoru.

Pred pár dňami sme vás informovali, že krásna česká Superstaristka poriadne prekvapila nový videom Projekt 6-6, pozostávajúcim zo 6 klipov, v rámci ktorého šantila v uliciach Prahy úplne nahá. Markéta Konvičková tak posledné dni pred fanúšikmi neskrývala obrovské pocity nadšenie, vždy doplnené aj o jej fotografie. Málokto by preto tušil, že za dverami súkromia prežíva doslova krušné chvíle.

Po tom, ako pri jednej z blondínkiných snímok pristál naozaj nemiestny komentár od neznámeho muža, vyšla bývalá Superstaristka na povrch s bolestivým priznaním. ,,Zdá sa to len mne alebo Markéta vyzerá naozaj strašne? Ofina hrôza, vyzeráte ako opuchnutá paradajka. Stop, botox!” napísal Markéte istý Zbyněk.

Marketa Konvickova

,,Zbyněk, je mi veľmi ľúto, že podľa vás vyzerám strašne a som ako paradajka. Aby som objasnila váš botox, pred pol rokom som začala puchnúť, prišla som o vlasy a splašili sa mi hormóny. Neskôr zistili, že sa jedná o vzácny druh nádoru,” na nelichotivú poznámku zareagovaôa česká speváčka, čím poriadne šokovala celú verejnosť.

Následne 25-ročná hviezdička priznala, že sa už síce po operácii dáva pomaličky dokopy, no vlasom doratenie ešte trochu potrvá. ,,Dúfam, že keď si toto prečítate, tak sa hanbou prepadnete do zeme. Prajem vám krásny a hlavne zdravý život,” na záver odkázala chlapíkovi statočná Markéta, ktorej prajeme skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Marketa Konvickova

Zdroj/Foto: Instagram/marketakonvickova