Nie je ničím prekvapujúcim, keď sa dnes mladí ľudia dávajú dohromady prostredníctvom internetu. Kým poniektorí to dotiahnu dokonca až pred oltár, trvanie iných schôdzok nemá ani pár minút. O zážitok z druhej kategórie sa podelil zaskočený Slovák, ktorý nedokáže pochopiť jednu vec!

O poriadny náklad sa postaral rozhorčený chlapík, túžiaci sa zoznámiť s kráskou zo zoznamky, ktorej fotografie nasvedčovali, že by tam iskrička predsa len mohla preskočiť. ,,Prišlo prvé stretnutie. Som plný očakávania, lebo cez písmenká úplne normálna žena a z fotky ešte k tomu krásna,“ muž opisuje dojmy spred prvého rande s vyvolenou slečnou.

Keď sa však kráska na dohodnuté miesto dostavila, Slovák sa nestačil čudovať. Na jeho prekvapenie k nemu dokráčala na pohľad celkom iná žena, ktorá bohatú dlhú hrivu z fotografie dokonca vymenila za krátky chlapčenský zostrih.

,,Opýtal som sa, prečo má na fotke dlhé vlasy a dnes má skoro účes ako ja, krátky. Odpoveď bola prekvapujúca, že včera ju kamoška ostrihala. Povedz kamoške, nech to už nikdy nerobí, povedal som jej. Asi sa urazila, ale nemohol som, alebo skôr nechcel som klamať. Potom prišla otázka, nepáčim sa ti? A to sa nemala opýtať. Moja úprimnosť nesklamala. Povedal som jej, čo si myslím, že na fotke je úplne iná žena asi o 10-15 rokov mladšia. Išla ma presviedčať, že je to ona, že len trochu prefiltrovala fotku. Že trochu! Keby som toľkokrát pustil túto moju kávu cez filter, mám destilovanú vodu, odvetil som jej.“

Po tejto slovnej konfrontácii sa nádejná adeptka na lásku údajne urazene postavila a odišla domov, no chlap si pritom len vydýchol. Po nepríjemnej skúsenosti varuje prostredníctvom mimoriadne úprimného statusu na Facebooku všetky žienky, aby sa o podobné čáry-máry s vlastnými snímkami nepokúšali, lebo na osobné stretnutia prídu bez akýchkoľvek filtrov….

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Priznania žien | Foto: Facebook/Priznania žien, Pexels.com