Pokusov o premenu na bábikovský vzhľad sú na svete stovky, možno aj tisíce, no nie každému sa podarí umenie transformácie doviesť do dokonalosti. Kým najslávnejší živý Ken Rodrigo Alves stavil na desiatky plastických zákrokov, jeho oponentovi menom Felipe Adam stačia šikovné ručičky – veď sa na to pozrite

Presláviť sa po celom internete v 17-tich rokoch ako dôverná kópia ikonickej hračky od Matella, to si vyžaduje skutočný talent a netradičný prístup. Brazílskemu mládencovi sa podarilo na seba strhnúť nemalú pozornosť práve tým, že sa každý deň mení na Kena.

felipe adam

Teenager Felipe Adam trávi v kúpeľni približne štyri hodiny, na vykúzlenie nového imidžu mu pritom bohato postačujú dve zdravé šikovné ruky a kopa šminiek. Exotický fešák sa sám dokáže nalíčiť tak, že po skončení vyzerá úplne na nepoznanie.

Vzhľad živej bábiky dolaďuje hustými parochňami, elegantnými oblekmi či honosnými kostýmami. Na rozdiel od svojho fanatického krajana si pod chirurgický nôž nelíha, no i napriek tomu pôsobia jeho výsledné črty viac umelo než prirodzene – to je len ďalší dôkaz toho, že i muži sa vedia s mejkapom parádne obracať!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

živý ken

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Felipe_adam