V dnešnom svete je, žiaľ, smutnou realitou, že mnohé manželstvá končia rozvodom. (Tlieskame a držíme palce tým, ktoré sú naozaj silné a nič ich nerozdelí) Veľké množstvo párov sa aj po dlhých spoločných rokoch a zážitkoch postaví pred súd s nekompromisnou žiadosťou o rozvod. Rovnako skončilo aj devätnásťročné manželstvo dvojice z Texasu.

Boli spolu devätnásť rokov, no v jeden deň sa stal celý ich vzťah iba ukončenou minulosťou. Rodičov tínedžerky Morgan Lynn súd prednedávnom rozviedol, no aj keď sa očakávalo, že po tejto formalite zostanú obaja šťastní a poberú sa vlastnou cestou, nebolo tomu práve tak. Medzi matkou a otcom mladej ,,Mo” ostalo pravdepodobne čosi nevypovedané. V deň, keď manželov rozviedli, poslal muž svojej už exmanželke kyticu kvetov s odkazom: ,,Vždy to budeš ty.” Ako povedala Mo, mama dostala svoje obľúbené kvety.

odkaz-s-kvetmi

V deň rozvodu napísala: ,,Zvykol jej posielať kvety, keď mala zlý deň. Zistenie, že jej ich poslal aj dnes mi zlomilo srdce.” Pre mladé dievča je rozvod rodičov vždy ťažký, najmä ak vidí, že sa jeden trápi a nemôže nič urobiť. ,,Veľmi to bolí, keď člen vašej rodiny trpí a plače. A vy viete, že nemôžete urobiť nič, iba ho objať a povedať mu ako veľmi ho ľúbite.”

he-used-to-vert

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.