V manželskom či v partnerskom vzťahu to už raz býva tak, že radostnú novinu o tehotenstve oznamuje žena mužovi. Tentokrát sa však karta otočila a manžel informoval romantickým spôsobom správou o tehotenstve nič netušiacu manželku. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby nebol po vazektómii!

Tim Brummel sa rozhodol pre vazektómiu dobrovoľne po tom, ako mu manželka porodila už tretieho syna. Po zákroku mu však lekár oznámil, že vazektómia sa tak úplne nepodarila a je pravdepodobné, že je ešte stále plodný. Po istom čase si Tim začal všímať nezvyčajné správanie jeho manželky Rachel. Ranné nevoľnosti, chuť do jedla a únava mu z predošlých tehotenstiev boli veľmi známe a tak sa rozhodol pre nezvyčajný experiment, ktorý za normálnych okolností robia ženy.

Jedného dňa po sebe Rachel zabudla stiahnuť toaletu, čo Tim veľmi rýchlo využil a do moču svojej manželky potajomky ponoril tehotenský test. Keď sa na ňom objavili dve čiarky, bol neskutočne šťastný a túto radostnú novinu chcel manželke zvestovať originálnym spôsobom. Na stôl položil vázu s kvetmi a pohľadnicu, za ktorú ukryl tehotenský test. Keď sa Rachel vrátila z práce domov a zbadala Timovo prekvapenie, nechápavo krútila hlavou. Potom jej to celé docvaklo a začala sa tešiť.

Šťastní rodičia dostali po určitom čase od lekára do rúk výsledky, ktoré odhalili pohlavie očakávaného bábätka. Tim sa to chlapcom rohodol oznámiť na základe malých topánok, no keď uvideli chlapčenské, synovia šťastnej dvojice neskrývali sklamanie. Očakávali totiž, že sa im už konečne narodí sestrička. :)

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.