Celým svetom v týchto dňoch otriasa veľmi tragický príbeh Američana, ktorý svoje ročné dvojičky nechal zatvorené takmer pol dňa v rozhorúčenom vozidle. Najhoršiemu koncu sa už zabrániť nedalo a zdrvený muž sa musel postaviť pred súd. Po pojednávaní dokonca prehovorila jeho manželka, ktorá na adresu partnera zanechala nečakane silné vyjadrenia.

Juan Rodriguez spoločne s manželkou Marissou prežívajú najťažšie chvíle svojho života. Ich milované dvojičky Luna a Phoenix nešťastne zahynuli v aute po tom, ako na ne dovtedy mimoriadne starostlivý otec zabudol. Hoci všetci z okolia považovali Juana za vzorného rodiča, v osudný deň došlo v jeho hlave k nevysvetliteľnému skratu.

Otec nebohých batoliat bol údajne presvedčený o tom, že obidve ročné deti vyložil u opatrovateľky presne tak, ako to robil každé ráno, a tak sa pobral normálne do práce. Po návrate sa mu ale naskytol hrôzostrašný pohľad, kedy už mala zosnulým zlatíčkam v dôsledku extrémneho prehriatia vytekať z úst pena.

Juan Rodriguez

Matka detí zaujala postoj, aký by ste možno nečakali

Američan skončil pred súdom, kde ho sprevádzala aj matka detí Marissa. Obidvaja rodičia po celý čas plakali, no ani táto neúnosná rana osudu ich lásku nezničila. Brunetka sa totiž verejne postavila na manželovu stranu s presvedčením, že by deťom nikdy neublížil úmyselne.

,,Nikdy sa cez túto stratu neprenesiem a viem, že on si túto chybu nikdy neodpustí. Bola to strašná nehoda a potrebujem, aby stál pri mne a aby sme tým prešli spolu. Táto strata bolí viac, ako si viete predstaviť, no stále milujem svojho manžela. Je to dobrý človek a skvelý otec a ja viem, že by nikdy naschvál neublížil našim deťom,” vyjadrila sa zronená matka. Juan bol prepustený na kauciu vo výške 100 tisíc dolárov a po vynesení verdiktu sa neskutočne chápavej manželke okamžite vrhol do láskyplného náručia.

Zdroj: nypost.com | Foto: YouTube, Twitter.com