James bude mať o dva roky 60-tku, no užíva si ako zamladi. Napriek tomu, že po jeho boku stojí mladšia manželka, se*álny apetit mu neukojí tak ako April. Postarší pánko preto pravidelne využíva služby atraktívnej blondínky, o čom však jeho oficiálna polovička vie.

Manželstvo Jamesa a jeho 36-ročnej Tine nie je úplne bežné. Prešedivelý muž si totiž štyrikrát do týždňa užíva radovánky s príťažlivou kráskou s osím pásom a veľkými prsiami. Bežne sa stáva aj to, že ju zoberie na večeru či do kina.

Tine manželova bokovka nevadí, nakoľko nejde o živú bytosť, ale gumenú bábiku. A to je podľa nej lepšie ako skutočná milenka. Kým ona sa teda stará o chorú mamu, vo vedľajšej izbe si jej láska spríjemňuje chvíle s April, ktorá mu na nič nepovie nie. Aj v tom tkvie jej výhoda oproti žene z mäsa a kostí.

,,Styk je úžasný, rozdiel od ozajstnej ženy je v tom, že tu si môžete vybrať akúkoľvek polohu, či plieskanie po zadočku a nikto neprotestuje. V mojom veku je to skvelé, lebo nie som Brad Pitt,” tvrdí energický Američan, ktorý sa dokonca netají tým, že ak by si mal medzi svojimi dievčatami vybrať, nevie, ako by sa zachoval.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Thesun.co.uk, YouTube