Obľúbená moderátorka Veronika Ostrihoňová sa už pomaly, ale isto pripravuje na nastávajúce materinské povinnosti. Spoločne s manželom Matejom Cifrom v týchto dňoch absolvujú predpôrodný kurz, a prvorodeného potomka sa nevedia dočkať. Posledné dni pred príchodom bábätka ale Veronike znepríjemnil nemiestny komentár na jej osobu, na ktorý však blondínka zareagovala kráľovsky!

 

Veronika so Sajfom bezpochyby patria medzi najsympatickejšie páriky v našom šoubiznise. Z veselej dvojice sa už čoskoro stanú rodičia, a to je, samozrejme, čas, kedy sa usmievavá plavovláska rada chváli nádherným rastúcim bruškom.

sajfa veronika

Tehotenské krivky nežnej moderátorky ale nepadli do oka neznámemu youtuberovi, ktorý verejne a hrubým spôsobom Veroniku urazil. „Vyzeráš ako prasiatko,” utrúsil mladý odvážlivec poriadne nevhodnú poznámku na adresu budúcej mamičky. Trúfalá výčitka týkajúca sa tehotenských kilečiek ale krásku absolútne nerozhodila – Ostrihoňová s nadhľadom a dôvtipom sebe vlastným nezdvorilému mužovi zanechala podarený odkaz.

“Toto je veľmi múdry a pekný komentár, vidno, že si osvietený a múdry človek, je mi cťou! Krásny piatok Ti želám, nech robíš takto radosť ľuďom aj naďalej,” nedala sa vyviesť z rovnováhy. Drahá polovička zabávača Sajfu tak na otrasnú poznámku ohľadne postavy tehotnej ženy zareagovala ako skutočná dáma!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Veronikaostrihonova