Populárna Češka Simona Krainová sa môže pochváliť vynikajúcou kariérou modelky a herečky, ktorej nerobia problém ani odvážne pózy. Nedávny počin slávnej plavovlásky nenechal chladného nadšeného fanúšika, ktorý jej horúcu snímku do kalendára neváhal pestro okomentovať. Možno ani samotný autor v tej chvíli netušil, akej reakcie sa napokon dočká.

46-ročná Simona Krainová sa v oblasti modelingu pohybuje dlhé roky. Pózovanie pred objektívmi profesionálnych fotografov, zapĺňanie titulných stránok časopisov či absolútna nahota pre krásku nie sú neznámymi pojmami.

simona krainová

Pred pár dňami štíhla blondínka absolvovala fotenie do kalendára zachytávajúceho tému, že vek je len číslo. V prípade atraktívnej modelky skutočne nie je o čom premýšľať, nakoľko dvojnásobná mamina po 40-tke predvádza priam božské krivky. A keď vášnivý záber len v Evinom rúchu uvidel jeden z priaznivcov, okamžite sa chytil ako ryba na udicu.

simona krainová postava

,,Toto je tak se*y, až ide z toho strach. Môžem sa spýtať, ako vás vlastne po prvýkrát oslovil váš muž? Ja by som sa bál a začal koktať,” zaujímal sa rozjarený náruživec. Simona nezaváhala ani na okamih a ctiteľa milo a vtipne odpálkovala jedinou vetou. ,,Ešte koktá!” vypadlo z modelky, čím viacerých obdivovateľov parádne pobavila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

simona krainová instagram

Fotku nahej Simony Krainovej nájdete —TU—

Zdroj|Foto: Instagram/simonakrainova