Od štartu Majstrovstiev sveta v hokeji 2019, na ktorý čakajú fanúšikovia po celom svete, nás delí doslova len pár hodín. Do skupiny nadšencov rozhodne patria aj známe Twiinsky – sestry Nízlové sú už na fandenie plne vybavené!

Spievajúce dvojičky trávili posledné dni v Španielsku, kde si užívali slnečné lúče v spoločnosti rodičov a Danielinho nového priateľa – futbalistu Stanislava Lobotku, ktorý v meste Vigo hráva futbal. Fandenie však aktuálne známe krásky menia z futbalu na hokej, keďže už zajtra vypuknú Majstrovstvá sveta v hokeji 2019.

Hokejovým šampiónátom žije každoročne celý národ, pričom tento rok budú našinci zápasy prežívať ešte viac, keďže sa ich dejiskom stalo práve Slovensko. K zanieteným fanúšičkám patria aj Daniela a Veronika, ktoré pri tejto príležitosti neváhali nafotiť odvážne zábery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Populárne speváčky zo seba zhodili klasické oblečenie a navliekli si na seba plavky v našich národných farbách, ktoré, samozrejme, doplnili aj o dresy so slovenským znakom. Z Twiinsiek sa tak stali horúce kandidátky na najpríťažlivejšie fanúšičky nášho tímu!

Polonahé Twiins v slovenských dresoch si môžete pozrieť — TU —

Twiins

Zdroj/Foto: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins