Kontroverzná herečka Natália Puklušová (33), ktorá sa v poslednej dobe zmietala v ošiali pikantných informácií ohľadom mileneckého vzťahu so ženatým scenáristom Andym Krausom (50), má opäť nového partnera. Nie, herečkine súkromie rozoberať nebudeme, ide o partnera v televíznom seriáli.

Podľa informácií denníka Nový Čas, Puklušová dostala novú príležitosť zahrať si opäť na televíznej obrazovke v pripravovanom seriáli Oteckovia. Po boku Vladimíra Kobielskeho, známeho okrem iného aj zo seriálu Búrlivé víno, kde predstavoval postavu Karola Kramera, si zahrá jeho partnerku. „Áno, sme radi, že Natália Puklušová bude súčasťou seriálu,“ potvrdila informáciu pre Nový Čas PR manažérka Markízy, Adriana Podobová.

V „Oteckoch“ čakajú na divákov príbehy zo života štyroch mladých mužov – otcov, z ktorých sa každý pasuje s rolou rodiča po svojom. Nechýba im zodpovednosť a snaha nájsť si stabilné miesto vo svete matiek, čo vyúsťuje do množstva zábavných situácií. V seriáli si zahrá množstvo známych tvárí, z ktorých Markíza prezradila len niekoľko mien. Okrem Kobielskeho a Puklušovej uvidíte Braňa Deáka, Zuzanu Mauréry či Moniku Hilmerovú.

Natália Puklušová

Vladimír Kobielsky

Zdroj: Nový Čas | Foto: Facebook