Slávnu americkú celebritu Kim Kardashian netreba ženskému publiku nijak zvlášť predstavovať. Jej kyprá postava a pôvabný vzhľad ju v oblasti modelingu aj televíznych šou vyniesli vysoko na vrchol. Okrem toho, že je populárna hviezda určite poriadne vyťažená pracovnými povinnosťami, je v prvom rade matkou.

Manželia Kim Kardashian a Kanya West spolu vychovávajú tri deti, pričom najstaršiu North West už pozná takmer celý svet. Rodičia si zrejme povedali, že na budovanie úspešnej kariéry nie je nikdy priskoro. Len 5-ročné dievčatko už totiž hrdo kráča po stopách svojej krásne matky a čoraz viac sa dostáva do povedomia širokej verejnosti. Rozkošná slečna má pestré skúsenosti, či už s objektívmi fotoaparátov alebo módnymi prehliadkami.

northie west

Pyšná Kim sa šikovnou dcérkou vždy rada pochváli – jej fotky na sociálnej sieti si od ľudí pravidelne získavajú milióny lajkov. Očarujúca Northie West má dokonca už vytvorený i svoj vlastný profil. Dievčatku tak nie sú cudzie dokonalé outfity, prehliadkové móla a ani výrazný make-up. Zdá sa, že dcéra najslávnejšej Kardashianky má už v takomto útlom veku našliapnuté na poriadne veľkolepú budúcnosť.

north west

north west

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram/KimKardashian

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.