Kým na Slovensku ide zatiaľ o pomerne neznámu krásku, v sesednom Česku má už rozbehnutú celkom slušnú kariéru. Reč je o Bibiane Surovčíkovej, ktorá dnes ráno zavítala do televízie Joj, kde porozprávala o svojich doterajších úspechoch.

Zdá sa, že našim muzikálovým speváčkam, na čele s najväčšou hviezdou Nelou Pociskovou, rastie konkurencia v podobe atraktívnej blondínky Bibiany Surovčíkovej. 30-ročná Biba totiž aktuálne žne úspech na pražských doskách, kde sa ako jediná Slovenka zhostila jednej z hlavných úloh v muzikáli Galileo od legendárneho Janka Ledeckého.

Práve vďaka tomuto predstaveniu sa vychádzajúca spevácka diva dostala aj do hľadáčika ďalšieho českého hudobného velikána Ondřeja Brzobohatého, pod ktorého taktovkou v súčasnosti natáča album. Ak sa pýtate, ako je možné, že sme doposiaľ o Bibe v našich končinách nepočuli, ona má na túto otázku jasnú odpoveď.

,,Najprv si musím byť sebou 100-percentne istá, až potom môžem podať výkon,” prezradila v relácii Ranné noviny, kde sa nechala počuť, že si doposiaľ sebou nebola istá natoľko, aby okolo seba pútala mediálnu pozornosť.

Surovčíková sa však ešte pred štyrmi rokmi so svojím dievčenským priezviskom Obrimčáková a úplne iným vzhľadom predstavila aj pred porotou Československo má talent, kde všetkých očarila šansónom od Edith Piaf.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dva roky nato dokonca s najväčším kráľom bubnov Martinom Valihorom nahrala cover skladby Summer Time – tú zaspievala aj v jojkárskom programe, kde sa na svoju adresu tešila samým komplimentom. Vyzerá to teda tak, že sympatická Bibiana, ktorej hlas moderátorka novín Alena Stračiaková označila na Slovensku za jedinečný, má pred sebou veľkú budúcnosť!

Ukážka vystúpenia Bibiany Surovčíkovej v Ranných novinách

Zdroj/Foto: Joj.sk